İlk Öğretmenimiz Evleniyor

Düğün Sezonu açıldı dolayısı ile bizde düğün düğün geziyoruz ama bu düğüne Rüzgar davetli bizde ona eşlik ediyoruz. Beyaz Balon Ana Okulu ilk okulumuz ve İlk öğretmenimiz İlayda, bizim evde ayrı bir yeri var ilgisi alakası ilk olması bizim için çok değerli kılıyor onu.

Rüzgar minik damat olucak ve dam'ı da prenses Beren olucak. Rüzgar çok heyecanlı düğünün ne olduğunu bilmiyor nereye gittiğinide bilmiyor İlayda evlenicek deyip duruyor sadece, hazırlandık bir güzel çıktık yola.


Öğretmeninin yanına gittik bütün arkadaşlarıda ordaydı öğretmenini gelinlikle görünce bir sarıldı öptü fotoğraf çektirdi çok enteresan bir şekilde oradan suratı asık bi şekilde uzaklaştı daha sonra ne yaptık ne ettiysekte İlayda'nın yanına getiremedik bir daha Beren'in yanından ayrılmayan adam hiç kimsenin yanına yaklaşmadı bile. 

Gelinin çıkışına sıra geldi Rüzgar'ı bir şekilde kandırdık fakat ne gelinliği tutuyor nede Beren'in elini biz ikiniz de arkalarından yürüdük :)))

İlayda ilk dansını yaparken Rüzgar çok efkarlı bir şekilde izliyor danslarını ve bana çok enteresan sorular soruyor

• neden onunla dans ediyor?
• buradan sonra nereye gidicek?
• benim öğretmenim olmayacakmı artık?

Bütün çocuklar dans ederken kimse Rüzgar'ı dans etmek içinde ikna edemedi. Okulda  Beren'in yanına başka kimseyi yanaştırmazken dansta başka biri ile dans etmesine bile takılmadı.

Nasıl bi Dünyan var senin evladım kimi neyden kıskanıyorsun? Şimdiden bu kadar dert edersen sonra hayat sana fazla ağır gelmez mi annem?